sobota, 06, czerwiec 2020

Toczenie, frezowanie, szlifowanie

Obróbka metali i tworzyw

Produkcja wielkoseryjna

Usługi utrzymania ruchu

slideshow_01 slideshow_02 slideshow_03 slideshow_04 slideshow_06

Nasi Klienci

ELTE GPS
PROFITECH S.C.
PONAR WADOWICE S.A.
GEORYT Sp. z o.o.
GRADO
TEKO
ALU STAL Sp. z o.o.
OKNOPLAST
PHARMA-C-FOOD Sp. z o.o.
CEDROB
i inni...

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.
Jesteśmy do dyspozycji
w godz.: 7.00 - 18.00,
od poniedziałku do soboty

Find out more about the principle of work of Diflucan, which contraindications and side effects it has before using the drug. canadianmedicines.net. And sure consult your doctor before starting the treatment course as Diflucan is a serious drug despite being relatively safe.

Firma powstała w sierpniu 1985 roku na solidnych podstawach. Pierwszą z nich jest wiedza i doświadczenie założyciela, drugą całkowita niezależność finansowa. Zakupy sprzętu, maszyn i materiałów od samego początku dokonywane są z kapitałów własnych.

Park maszynowy będący gwarantem wytwarzanych produktów jest systematycznie uzupełniany i odnawiany. W chwili obecnej tworzą go dwanaście różnego rodzaju obrabiarek.

Nasza firma za swój nadrzędny cel stawia sobie uzyskanie najwyższej jakości świadczonych usług w połączeniu z wysokim standardem obsługi klienta.

Posiadamy możliwość komunikacji w następujących językach: angielski, niemiecki i włoski. Od kilku lat firma działa w nowej siedzibie, która została wybudowana z myślą o dalszym rozwoju produkcji i zakupie nowych maszyn i urządzeń. Naszym klientom oferujemy pomoc i doradztwo techniczne, a także na życzenie zleceniodawcy przejmujemy zakup materiałów. Współpracujemy z grupą wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie pozwala nam realizować przyjętą politykę jakości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Jesteśmy do dyspozycji w godzinach: 7.00 - 18.00, od poniedziałku do soboty.

Park maszynowy:

  • automaty tokarskie CNC 
  • tokarki uniwersalne 
  • frezarki uniwersalne 
  • wiertarki słupowe i stołowe
  • gwinciarki
  • szlifierki