sobota, 18 wrzesień 2021

Toczenie, frezowanie, szlifowanie

Obróbka metali i tworzyw

Produkcja wielkoseryjna

Usługi utrzymania ruchu

slideshow_01 slideshow_02 slideshow_03 slideshow_04 slideshow_06

Nasi Klienci

ELTE GPS
PROFITECH S.C.
PONAR WADOWICE S.A.
GEORYT Sp. z o.o.
GRADO
TEKO
ALU STAL Sp. z o.o.
OKNOPLAST
PHARMA-C-FOOD Sp. z o.o.
CEDROB
i inni...

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.
Jesteśmy do dyspozycji
w godz.: 7.00 - 18.00,
od poniedziałku do soboty

Firma powstała w sierpniu 1985 roku na solidnych podstawach. Pierwszą z nich jest wiedza i doświadczenie założyciela, drugą całkowita niezależność finansowa. Zakupy sprzętu, maszyn i materiałów od samego początku dokonywane są z kapitałów własnych.

Park maszynowy będący gwarantem wytwarzanych produktów jest systematycznie uzupełniany i odnawiany. W chwili obecnej tworzą go dwanaście różnego rodzaju obrabiarek.

Nasza firma za swój nadrzędny cel stawia sobie uzyskanie najwyższej jakości świadczonych usług w połączeniu z wysokim standardem obsługi klienta.

Posiadamy możliwość komunikacji w następujących językach: angielski, niemiecki i włoski. Od kilku lat firma działa w nowej siedzibie, która została wybudowana z myślą o dalszym rozwoju produkcji i zakupie nowych maszyn i urządzeń. Naszym klientom oferujemy pomoc i doradztwo techniczne, a także na życzenie zleceniodawcy przejmujemy zakup materiałów. Współpracujemy z grupą wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie pozwala nam realizować przyjętą politykę jakości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Jesteśmy do dyspozycji w godzinach: 7.00 - 18.00, od poniedziałku do soboty.

Park maszynowy:

  • automaty tokarskie CNC 
  • tokarki uniwersalne 
  • frezarki uniwersalne 
  • wiertarki słupowe i stołowe
  • gwinciarki
  • szlifierki